• Slider1

Firmamız 2010 yılından itibaren Bursa’da kurulmuştur. Evden eve nakliyat ve taşımacılık firmamız Bursa ve diğer illere itina ile ev ve iş yeri taşımacılığı yapmaktadır. Uzun senelerin verdiği tecrübe ve uzman ekibimiz ile gün geçtikçe büyümekteyiz.

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Detaylı Bilgi

Bursa Evden Eve Nakliyat

Bursa evden eve nakliyat konusunda birçok ailenin tercihi oluyoruz. Müşterilerimizin eşyalarını büyük bir titizlikle ambalajlıyor, itinalı bir şekilde kolilere yerleştiriyoruz.

Detaylı Bilgi

Bursa Asansörlü Nakliyat

Tayfun Evden Eve Nakliyat firması olarak Bursa genelinde verdiğimiz Bursa asansörlü nakliyat hizmeti güvenli olarak sunduğumuz bir hizmettir.

Detaylı Bilgi

Ücretsiz Ekspertiz

Bursa evden eve nakliyat şirketimizin ücretsiz ekspertiz hizmeti vardır. Ofis, ev, fuar ve şehirlerarası nakliyat öncesinde verdiğimiz bir hizmettir.

Detaylı Bilgi

Nakliye Araçlarımız

Her alanda kaliteden yana olan firmamız, nakliye araçları konusunda da kaliteden yana olmuştur. Nakliye araçlarımız, oldukça kaliteli ve son derece moderndir. Bu konuda firmamıza rahatlıkla güvenebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Şehirler Arası Nakliyat

Bir şehirden başka bir şehre taşınmak isteyen kişiler için şehirler arası nakliyat hizmeti veriyoruz. Genellikle tayini çıkan öğretmen, polis ve diğer memurlar tarafından gerekli görülen bu hizmeti kaliteli bir şekilde vermek adına çalışıyoruz.

Detaylı Bilgi

Fabrika Taşıma

Tayfun Evden Evde Nakliyat firmamızın verdiği hizmetler arasında fabrika taşıma hizmeti vardır. Büyük makinelere sahip olan fabrikaların şehir içinde veya şehir dışında taşınması gerektiğinde Bursa’da bulunan firmamız fabrikaların yardımına

Detaylı Bilgi

Bursa Ofis Taşıma

Bursa’da bulunan firmalar ofislerinin taşınmasına ihtiyaç duyduğunda firmamız tarafından verilen Bursa ofis taşıma hizmetini alabilirler. Nakliyat şirketi olarak gerçekleştirdiğimiz ofis taşımacılığı…

Detaylı Bilgi

Fuar Nakliye Hizmeti

Firmamız fuar taşımacılığında profesyonel hizmet sunar. Fuar ürünlerinin nakliye edilmesi için çalışan elemanlarımızın tamamı deneyimlidir ve taşıma işlemi gerçekleştirmektedir.

Detaylı Bilgi

Paketleme Ambalajlama

Paketleme ambalajlama alanında son derece profesyonel bir şekilde çalışmaktayız. Eşyalarınıza son derece önem vererek büyük bir itina ile paketleyip ambalajlıyoruz.

Hizmet Bölgelerimiz

Güncelleniyor

Sıkça Sorulan Sorular

Tayfun evden eve nakliyat 11 yıldır Bursa’dan tüm Türkiye’ye “kalite ve hizmet” sunmaktadır…

Evden eve taşıma maliyeti, eşyalarınızın durumu, katların yüksekliği, gideceği mesafeye göre belirlenmektedir.

Gidecek olan aracımızın ebatları, gidilecek olan mesafe, kat yüksekliği ve eşyanın durumuna göre değişmektedir.

Tayfun evden eve nakliyat 11 yıldır Bursa’dan tüm Türkiye’ye “kalite ve hizmet” sunmaktadır…

Kullanılmamış kıyafet poşetleri, araçlarda bulunan gardıroplar ile taşınmaktadır.

Çalışan personelimiz daimi sigortalı personel olup eşyanızı yaklaşık 5 personel yükleme yaptıysa aynı personel boşaltma işlemi yapıyor.

Çalışan elemanlarımız kesinlikle yabancı uyruklu olmayıp part time olarak başka işlerde çalışmayan, daimi çalışan, işimizde uzman sigortalı elemanlardır.

Araçlarımız kendi şirketimize kayıtlı K3 taşıma belgeli araçlardır. Tayfun Nakliyat olarak araçlarımız; 16LV784 – 22HD217 – 16AKT061 – 16AAV332 Plakalı araçlarımız haricinde farklı araç ile taşıma yapılmamaktadır.

Latest Tweets

İletişim Bilgileri

Sosyal Medya