Kurumsal


Kurumsal

Firmamız 2010 yılından itibaren Bursa’da kurulmuştur. Evden eve nakliyat ve taşımacılık firmamız Bursa ve diğer illere itina ile ev ve iş yeri taşımacılığı yapmaktadır. Uzun senelerin verdiği tecrübe ve uzman ekibimiz ile gün geçtikçe büyümekteyiz. Taşımacılık alanında uzman personelimiz sayesinde en çok tercih edilen taşımacılık firması olmak bize daha da güç veriyor.

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

Taşımacılık şirketi olarak müşterilerimizin tüm eşyalarına onlar kadar değer veriyoruz. Taşınma sırasında eşyalarınızın zarar ziyan görmemesi için taşınacak olan eşyalarınız konusunda uzman kadromuz sayesinde profesyonelce paketlenmektedir. Eşya taşımacılığına uygun, birinci kalitede ambalaj malzemeleri ile itinayla paketlenen eşyalarınız kesinlikle zarar görmez.

Müşteri Memnuniyeti Bizim İçin Önemli

Müşteri memnuniyetini en ön planda tutan hizmet anlayışı ile nakliye ve taşımacılık sektörünün önde gelen firmalarından biri olan firmamız profesyonel ve uzman çalışanları ile size güvenilir hizmet sunmaktadır.

Eşyalarınız ve mobilyalarınız de monte edilir, itina ile paketlenir ve sigorta yapılarak asansörlü sistem ile yeni evinize taşınır. Profesyonel ve uzman kadromuz evden eve taşımacılık alanındaki tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize taşımacılık konusunda problemsiz bir hizmet vaat ediyoruz. Daima işimizin en iyisini amaçlıyor ve müşterilerimizi her daim memnun etme noktasında sınırsız olanaklar tanıyoruz.

Ofis Taşıma

Firmamız, Bursa nakliye ve taşımacılık firmaları arasında ofis taşımacılığı hizmeti vermektedir. Siz değerli müşterilerimizin tüm ofis eşyalarını itina taşıyarak sizi oldukça büyük bir yükten kurtarıyoruz. Tecrübeli ve uzman personelimizle, teknolojik ekipmanlarla her hangi bir problem oluşturmadan, eşya taşıma işlerinizi özenler yürütmekteyiz. Ofis taşıma işi gününde ve de saatinde gerçekleştirilir. Bursa nakliye ve taşımacılık şirketleri arasında önde gelen taşımacılık firması olarak sizin de ofisinizi zevkle taşımak isteriz. Ofis eşyalarınızı özel ambalaj malzemeleri ile paketliyoruz ve güvenilir bir şekilde taşıyoruz.

Asansörlü Taşımacılık

Bursa nakliye ve taşıma şirketimiz en geniş araçlar ve yük asansörü filosu ile aynı gün birçok noktada asansörlü taşıma hizmeti verebilmektedir. Asansörlü taşıma sistemi hem nakliyeyi hızlandırır hem çevrenizde var olan komşuları rahatsız etmemiş oluruz. Evinizi ve ofisinizi asansörlü taşımacılık ile en kısa süreye indirmenize yardımcı olacaktır. Eşyalarınızı taşımaya başlamadan önce özel olarak paketleyip taşınacak yere güvenilir bir şekilde asansörle taşıyoruz.