Ücretsiz Ekspertiz

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Tayfun evden eve nakliyat şirketimizin ücretsiz ekspertiz hizmeti vardır. Ofis, ev, fuar ve şehirlerarası nakliyat öncesinde verdiğimiz bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde nakliyenin hangi tarihte, nasıl ve hangi şartlar altında gerçekleşeceği belirlenir. Böylelikle belirlenen tarihte nakliye elemanlarımız adrese giderek hizmet için talep edilen tüm işlemleri gerçekleştirirler. Ekspertizlerimiz deneyimli oldukları için hizmetlerimiz için uygun fiyat belirlemesi ve ihtiyaca uygun personel sayısı belirleme gibi işlemler yaparlar. Bu sayede nakliye işleminin sorunsuz gerçekleşmesi sağlanır.

Ekspertiz Hizmeti Nasıl Alınır?

Ekspertiz hizmetimizden faydalanılabilmesi için öncelikle eşyalarını Bursa içi veya dışında taşıtmak isteyen kişilerin firmamıza ulaşmaları gerekir. Bu sayede firmamız adına çalışan ekspertiz elemanımız eşyaların bulunduğu yere gider. Müşterilerimizin bulunduğu adreslere giderek eşyalarının durumunu inceler. Duyulan ihtiyaca bağlı olarak bir rapor hazırlar ve bu raporda nakliye için talep edilecek fiyatta yer alır. Bu sayede nakliye işleminin hangi fiyatla ve nasıl gerçekleşeceği belirlenmiş olur. Nakliyeye ihtiyaç duyan kişinin fiyatı kabul etmesi durumunda da gerekli bilgiler elemanımız tarafından firmamıza bildirilerek nakliye planlaması yapılır.

Ekspertiz Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Bursa’da hizmet veren firmamızın sunduğu ekspertiz hizmeti müşterilerimize pek çok avantaj sunar. Bu avantajlardan en önemlisi ekspertiz sayesinde ödenecek ücretin kesin olarak belirlenmesidir. Bunun dışında ekspertiz sayesinde nakliye işlemi kusursuz bir şekilde yürütülür. Ayrıca firma olarak ücretsiz hizmet verdiğimiz için diğer firmaların ekspertiz için talep ettikleri ücretin ödenmesine gerek olmaz. Taşıma için kullanılacak araçlarımız ekspertiz inceleme sonrasında belirlendiği için araç konusunda sıkıntı yaşanmadan nakliyat işlemi gerçekleştirilir.

Ekspertiz Nakliye Fiyatlarını Belirlemede Hangi Kriterlere Dikkat Eder?

Firmamızın müşterilerine ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti vermesinin amacı yapılacak evden eve nakliyat, ofis, fabrika ve fuar taşımacılığı gibi nakliye hizmetleri için gerekli fiyatlı belirlemesidir. Fiyat belirleme için ilk olarak inceleme yapan personelimiz sonrasında bazı kriterleri dikkate alarak nakliye hizmeti için fiyat belirler.

Nakliye ekspertiz

Ekspertiz elemanımızın fiyat belirlemede dikkate aldığı kriterler ise şunlardır;

  • Nakliyatı yapılacak eşyaların miktarı ya da ağırlığı
  • Eşyaların taşınacağı yerin uzaklığı
  • Taşıma için verilecek koli ve paket sayısı
  • Eşyaları taşıyacak personel sayısı
  • Nakliyeye gerçekleştirecek araç için ücret
  • Eşyalar için verilecek montaj ve de-montaj hizmeti
  • Eşyaların sigortalaması için alınacak ücret
  • Taşıma için asansörün kullanım durumu

Ekspertiz tüm bu detaylar üzerine fiyat belirler ve eşya sahibine sunar. Bu teklifin eşya sahibi tarafından kabul edilmesiyle de nakliye için gerekli prosedürler uygulanır.

Ekspertiz tüm bu detaylar üzerine fiyat belirler ve eşya sahibine sunar. Bu teklifin eşya sahibi tarafından kabul edilmesiyle de nakliye için gerekli prosedürler uygulanır.

Ekspertiz Hizmeti Hangi Günler Verilir?

Firmamızın taşıma işleminin ilk aşaması olan ekspertiz hizmeti haftanın tüm günlerinde verilen bir hizmettir. Bu nedenle nakliye ihtiyacını firmamızdan karşılamak isteyen kişilerin bize ulaştıklarında ekspertizler en yakın tarih ve saatte adrese giderek hizmeti gerçekleştirir. Bu işlem haftanın 7 gününde de mesai saatleri içerisinde gerçekleştirilebilir.