Fabrika Taşıma

Bursa Fabrika Taşıma

Tayfun Evden Evde Nakliyat firmamızın verdiği hizmetler arasında fabrika taşıma hizmeti vardır. Büyük makinelere sahip olan fabrikaların şehir içinde veya şehir dışında taşınması gerektiğinde Bursa’da bulunan firmamız fabrikaların yardımına koşar. Firmamız tarafından büyük makinelerin zarar görmeyecekleri şekilde ve güvenle taşınması için çalışır. Fabrika taşımacılığı firmamız tarafından farklı sektörler için çalışan fabrikalara verilir. Bu sektörler arasında tekstil, demir çelik, boru ve yapı ürünleri yer alır.

Fabrika Taşımada Ekspertiz Hizmeti Verilir Mi?

Bursa’da hizmet veren firmamızın müşterilerine sunduğu fabrika taşımacılığında ekspertiz hizmeti bulunur. Firmamız bünyesinde çalışan ekspertizlerimiz taşınması gereken fabrikaya giderek makinelerin ve diğer eşyaların durumunu tespit eder. Yaptığı inceleme sonrasında bir rapor hazırlayarak fabrika sahiplerine sunar. Fabrika sahibiyle nakliye konusunda anlaşma sağlandığında ise bizimle iletişime geçerek verilecek hizmetin detaylarını paylaşır. Böylelikle firmamız fabrikanın taşınması için kullanılacak araçlar ve elemanları hazırlayarak taşıma işlemini gerçekleştirir. Fabrikaların keşfi için ekspertiz hizmetimiz müşterilerimize ücretsiz olarak verilir.

Bursa fabrika taşımacılığı

Fabrika Taşımacılığının Detayları

Fabrika taşımacılığında sorun yaşanmaması için titiz ve planlı bir çalışmanı gerçekleşmesi gerekir. Bu sayede taşıma işlemi daha kısa sürede tamamlanarak fabrikanın işleyişinin fazla aksaması engellenmiş olur.

Müşterilerimizin fabrikalarının taşınmasına karar vermeleri durumunda firmamız şu işlemleri sırasıyla yerine getirir;

  • Elemanlarımız tarafından fabrika yer alan makineler uygun şekilde ambalajlanarak taşımaya hazır hale getirilir.
  • Makine dışında fabrikada yer alan mobilya ve diğer eşyalar türüne uygun olarak ambalajlanır.
  • İnsan gücünden yararlanılamayacak olan makinelerde forklift gibi taşıma araçlarından yararlanılır.
  • Forkliftlere yüklenen makineler ve ekipmanlar nakliye için hazırlanmış araca yüklenir.
  • Fabrikada yer alan makine ve eşyaların zarar görme durumuna karşın sigortaları yapılır.

Bu aşamaların tamamlanması ve fabrikada bulunan tüm eşyaların nakliye araçlarına yüklendiğinin anlaşılmasıyla birlikte taşıma işlemine başlanır. Nakliye araçlarımız deneyimli şoförlerimiz kontrolünde yola çıkar ve belirlenen sürede fabrikanın yeni adresine ulaşır.

Fabrika Taşımacılığında Uzman Personel Kadrosu

Fabrika taşımacılığında lider olma amacıyla hizmet veren firmamız taşıma işleminin tüm aşamalarında uzman personel kadrosuyla çalışır. Bu hizmetin titizlikle yapılması gerektiğinde ve en ufak hata büyük zarar yaratacağından elemanlarımız fabrika taşımacılığı konusunda eğitimli kişilerden oluşur. Bu sayede fabrikada bulunan ürünlerin doğru paketlenmesi, araca yüklenmesi, taşınması ve yeni adreste araçtan indirilmesi gibi işlemler sorun yaşanmaksızın tamamlanır. Eşyaların taşınmasında insan gücünden yararlanılamayacağı durumlarda elemanlarımız forklift gibi araçları kullanarak makinelerin taşınmasını sağlar.

Fabrika Taşımacılığında Uygun Araç Kullanımı

Fabrikalarda büyük boyutlarda makineler bulunduğunda fabrika taşımacılığında sorun yaşanmaması için uygun araç kullanımı son derece önemlidir. Bu nedenle firmamız makineleri taşıması için tır, kamyon veya vinç gibi araçlardan yararlanır. Kullandığımız araç türü makinelerin özelliklerine veya miktarına bağlı olarak belirlenir. Araçlarımızın hepsi bakımları zamanında yapılan ve fabrika taşımacılığına uygun olan araçlardır. Böylelikle herhangi bir kaza veya makinelerde zarar yaşanmaksızın taşıma gerçekleştirirler. Aksi durumlarda ise makineler sigortalı olduğu için fabrika sahipleri herhangi bir mağduriyet yaşamazlar.

Fabrika Taşımacılığı Fiyatları

Fabrika taşımacılığı fiyatları firmamız tarafından sektör göz önünde olarak belirlenir. Ancak fiyatların net olarak belirlenmesi için fabrikanın büyüklüğü, makine miktarı, taşınacak malzemelerin toplamı, taşıma için kullanılacak ekipmanlar ve araçlar göz önüne alınır. Ayrıca fabrika eşyalarının götürüleceği mesafede fiyat için dikkate alınan bir kriterdir. Ancak tüm bu kriterler göz önüne alınarak firmamız uygun fiyatlar belirleyerek müşterilerine hizmetini sunar.