Bursa Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Evlerini değiştirmek zorunda kalan kişiler yüksek katlı binalarda yaşamaları durumunda nakliyat konusunda sıkıntı yaşarlar. Bu sıkıntı eşyaların binadan dışarı çıkarılması için bina asansörlerinin kullanılamaması, eşyaların taşıma esnasında zarar görmesi ve bina sahibi tarafından asansörün kullanımına izin verilmemesi şeklinde yaşanır. Bizler insanların yüksek katlı binalarda oturdukları için bu sıkıntıları yaşamasını istemeyerek Bursa asansörlü nakliyat hizmeti veriyoruz. Bu hizmet sayesinde asansörümüzü binadaki pencere veya balkona kurarak eşyaların güvenle aşağıya indirilmesini sağlıyoruz

Bursa asansörlü taşıma

Asansörlü Nakliyat Hizmetimizin Detayları

Bursa geneline verdiğimiz asansörlü nakliyat hizmetimiz birkaç aşamadan oluşuyor. Bunun için öncelikle bizi tercih eden müşterilerimizin adreslerine ekspertiz göndererek sokağın, evin, balkon veya pencerenin asansör kurulumuna uygun olup olmadığını araştırıyoruz. Asansör kurmak için uygun olduğunu anladığımızda müşterilerimizle birlikte bir taşıma tarihi belirliyoruz.

Belirlediğimiz tarihte adrese giderek eşyaların paketlenmesini sağlıyor ve sonrasında son model asansörümüzü kurarak eşyaları zarar görmeyecek şekilde bina dışına çıkarıyoruz. Sonrasında da nakliye aracımızı yükleyerek istenilen adrese götürülmesini sağlıyoruz. Yeni adresinde yüksek katlı olması durumunda aynı şekilde asansörlü aracımızı kullanarak eşyaların yeni binaya koyulmasını sağlıyoruz.

Asansörlü Nakliyat Hizmetinin Avantajları

Firmamız tarafından verilen asansörlü nakliyat hizmeti son zamanlarda insanların en fazla tercih ettiği hizmettir. Firma olarak hizmetimizin kaliteli olması ve profesyonel bir şekilde çalışmamız Bursa’da yaşayanların şehir içi taşınmaları için hizmetimizi tercih etmelerini sağlar.

Bursa geneli için verdiğimiz asansörlü nakliyat hizmetinin sağladığı avantajlar şunlardır;

  • Taşınma işleminin daha kısa sürede gerçekleşmesini sağlar. Böylelikle zamandan tasarruf edilmesini kolaylaştırır.
  • Eşyaların asansöre yüklenmesi dışında çalışan gücüne ihtiyaç duyulmadığı için nakliye işlemini gerçekleştiren çalışanlar daha hızlı çalışır.
  • Klasik taşınma yöntemlerinde eşyaların merdivenlerden indirilme esnasında aldığı hasarlar asansörlü nakliyatla ortadan kalkar. Eşyalar zarar görmeksizin evden çıkarılabilir.
  • Taşınma işlemlerinde komşu ve çevrenin rahatsız olması tartışmalara neden olabilir. Ancak bu hizmet sayesinde sessiz ve kısa süreli çalışma yapılacağı için rahatsızlık yaşanmaz.
  • Taşınma esnasında bina içinde merdivenlerin veya duvarların zarar görmesi gibi olaylar yaşanmadığı için bina yönetimiyle sorun yaşanmaz.

Tüm bu avantajlara ek olarak asansörlü nakliyatın tercih edilmesiyle taşınma süresi daha kısa sürdüğünden yeni eve yerleşmek için daha fazla vakit kalır.

Asansörlü Nakliyat Hizmeti Güvenli Midir?

Tayfun Evden Eve Nakliyat firması olarak Bursa genelinde verdiğimiz asansörlü nakliyat hizmeti güvenli olarak sunduğumuz bir hizmettir. Taşınması gereken eşyalar asansörlü araçlarımıza güvenli bir şekilde yüklendiği için aşağıya indirilmeleri konusunda bir sıkıntı yaşanmaz. Ayrıca eşyaların indirilmesi için makine gücünden yararlandığımız için eşyaların zarar görme olasılığı en aza indirgenir. Firma olarak yüksek kat sayısı ne olursa olsun asansörlü nakliyat aracımızdan yararlanarak binadan çıkarılmasını sağlıyoruz.

Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Tayfun Evden Eve Nakliyat firması olarak Bursa’da bulunan müşterilerimize sunduğumuz asansörlü nakliyat hizmetlerinde fiyat belirlemek için birçok kriteri göz önünde bulunduruyoruz. Fiyat belirlerken taşınacak eşyaların fazlalığına, taşıma işleminin gerçekleştirileceği kat sayısına, paketleme ve taşınma sonrası hizmetleri göz önünde bulundurarak fiyat belirliyoruz. Fiyat belirlerken piyasaya uygun ve müşterilerimizi memnun edecek seviyede olmasına önem veriyoruz.