Fuar Nakliye Hizmeti

Bursa Fuar Nakliye Hizmeti

Fuarlar birden fazla firma ve ürünü bir araya getirerek tanıtılmasını sağlayan büyük organizasyonlardır. Yaptıkları işleri, ürünlerini ve firmalarını tanıtmak isteyenler fuarlara katılarak daha çok kişiye ulaşma hedefi taşırlar. Ancak bunu gerçekleştirebilmeleri için fuarda sergileyecekleri ürünleri fuar alanına götürebilmeleri gerekir. Bunun için fuar nakliye hizmetinden yararlanabilirler. Bursa’da hizmet veren nakliyat firmamız fuar nakliye hizmeti sunar. Bu hizmet sayesinde fuara katılacak olan kişilerin sorun yaşamaksızın fuar alanına ulaşmasını ve fuar bitiminde yeniden adrese dönmelerine yardımcı olur.

Fuar Taşıma İşlemi Nasıl Yapılır?

Firmamız fuar taşıma işlemini hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirmek adına 16 yıldır Bursa merkezli olarak çalışır. Fuarda kullanılacak stant ve teşhir ürünlerinin zamanında fuar alanına ulaşmasını sağlar.

Teşhir ürünlerinin veya stantların fuar tarihinde adreste olması için firmamız şu işlemleri yapar;

  • Ekspertiz personelimiz fuar için taşınacak eşyaların bulunduğu yerde bir inceleme yapar.
  • Yaptığı inceleme neticesinde fuar taşımacılığı için bir planlama yapar.
  • Planlanan tarihte taşınacak eşyalar elemanlarınız tarafından doğru şekilde paketlenir.
  • Eşyaların sökülmesi gerektiği durumunda elemanlarımız söküm yaparak eşyaların araca yerleştirilmesini sağlar.
  • Hazırlanan fuar ekipmanları nakliye araçlarına yüklenir.

Yüklemenin ardından Bursa içi veya dışı gidilmesi gereken fuar alanında zamanında yetişilmesini sağlamak adına deneyimli şoförler aracılığıyla nakliye işlemini gerçekleştirir. Yurt dışı fuar taşımaları içinse gümrük giriş çıkış işlemlerine dair ayarlamalar yaparak gümrükten geçişi sağlar.

Fuar Taşımacılığı İçin Profesyonel Hizmet

Firmamız fuar taşımacılığında profesyonel hizmet sunar. Fuar ürünlerinin nakliye edilmesi için çalışan elemanlarımızın tamamı deneyimlidir ve taşıma işleminin en iyi şekilde gerçekleşmesi adına çalışır. Eşyaların paketlenmesi, araca yüklenmesi ve taşınması büyük bir titizlikle yapılır. Ayrıca gerekli görülmesi halinde fuar eşyalarının depolanması da firmamız tarafından gerçekleştirilir. Fuar ürünlerinin ağır olması sebebiyle indirme bindirme işlemleri firmamız tarafından vinç veya forklift gibi araçlar kullanılarak yapılır. Böylelikle ürünlerin yükleme esnasında zarar görmemesi sağlanır.

Fuar Nakliye Hizmetinin Fiyatları

Fuar nakliye hizmetinin fiyatları fuara katılmak ve eşyalarını nakliye firmaları aracılığıyla taşıtmak isteyenlerin en fazla sorduğu sorudur. Fiyatlar taşınacak eşyaların miktarına, fuar alanının uzaklığına, monte ve demonte işlemlerine ve talep durumunda depolama hizmetine bağlı olarak değişir. Fiyat belirlemesi ekspertiz incelemesi ardından yapılarak firmamız tarafından verilen fiyatın uygun bulunması ardından yapılan sözleşmeyle hayata geçirilir. Belirlenen tarihte eşyaların hazırlanması, araca yüklenmesi ve fuar alanına götürülerek kurulum gibi işlemlerin yapılması sağlanır.