Bursa Ofis Taşıma

Ofis & Büro Taşıma

Kurumsal olarak çalışan şirketlerin belirli nedenlerden dolayı adres değiştirmesi zorunludur. Bu durumda şirketlerin taşınmasının sorunsuz bir şekilde gerçekleşebilmesi için profesyonel yardım alınması gerekir. Bu yardım ofis taşıma veya ofis taşımacılığı olarak adlandırılır. Nakliye firmaları tarafından verilen bu hizmet sayesinde ofiste yer alan masa, sandalye ve kullanılan tüm eşyalar zarar görmeden taşınır. Bursa’da bulunan firmalar ofislerinin taşınmasına ihtiyaç duyduğunda firmamız tarafından verilen Bursa ofis taşıma hizmetini alabilirler. Şirketler için uygun fiyatlı taşımacılık hizmeti verdiğimizden aldıkları hizmetten memnun kalarak yeni ofislerine kavuşabilirler.

Ofis Taşıma Hizmetinin Aşamaları Nelerdir?

Nakliyat şirketi olarak gerçekleştirdiğimiz ofis taşımacılığı hizmetinin kaliteli olmasına önem veriyoruz. Bu sayede müşterilerimizin memnun ederek onların bizlere referans olmasını amaçlıyoruz. Firma olarak müşteri memnuniyetini sağlamak adına ofis taşıma hizmetini belirli aşamalarla gerçekleştiriyoruz.

Böylelikle taşımanın kusursuz olmasına amaçlıyoruz. Firmamızın ofis taşıma hizmetinin aşamaları;

Ofis taşıma
 • Ofislerinin taşınması için bize ulaşan müşterilerimizin verdiği adrese ekspertizlerimizi yönlendiriyoruz.
 • Alanında başarılı olan ekspertizlerimiz ofisleri ve taşınması gereken eşyaların incelemesini yapıyorlar.
 • Ekspertiz inceleme sonrasında yapılacak taşıma işlemi için bir fiyat belirleyerek müşterilere sunar.
 • Anlaşma sağlanması durumunda ise yapılacak taşıma işleminin tarihi ve saati belirlenir.
 • Belirlenen tarihte taşıma işlemini gerçekleştirecek taşıma elemanlarımızı ve nakliye araçlarımızı adrese yönlendiririz.
 • Elemanlarımız ofis mobilyalarının sökülmesi, numaralandırılması ve paketlenmesi gibi işlemleri yerine getirir. Ayrıca mobilya dışı eşyaların kolilenmesini sağlar.
 • Eşyaların taşımaya hazır hale getirilmesinin ardından ise elemanlarımız eşyaların nakliye aracına yüklenmesini sağlar.

Taşıma işlemi tamamlandığında ise eşyaların yeni binaya taşınması, mobilyaların monte edilmesi ve ek hizmetler sunar. Sonrasında ofis taşıma esnasında zarar olup olmadığının kontrolü sonrasında hizmeti tamamlayarak adresten ayrılır.

Ofis Taşımacılığı İçin Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Bursa genelinde ofis taşımacılığı yapan birden fazla firma bulmanız mümkündür. Ancak her firmada aynı kalitede hizmet almanız mümkün olmaz.

Ofis taşımacılığı için neden bizi seçmelisiniz. İşte cevapları;

 • Profesyonel ofis taşıma hizmeti almış olursunuz.
 • Ofisinizde bulunan mobilyalar, dosyalar ve diğer eşyalarınız zarar görmeden ve kaybolmadan taşınır.
 • Sigortalı taşıma hizmetimiz sayesinde yaşadığınız kayıplar sizi mağdur etmez.
 • Sizi memnun edecek hizmet alırsınız.
 • Firmamızı tercih ederseniz ekonomik fiyatlı nakliye hizmetimizi alma avantajı elde edersiniz.
 • Ofis taşımasının kısa sürede tamamlanması adına birden fazla sayıda personel veya araçla verilen hizmetimizi alabilirsiniz.
 • Deneyimli personellere sahip firmayla çalışmış olursunuz.

Bunlara ek olarak işini severek yapan ve güler yüzlü nakliye elemanlarıyla muhatap olarak ofisinizin taşınmasını sağlayabilirsiniz. Bunun dışında firmamıza ofisiniz taşınması için merak ettiğiniz soruları sorarak cevap alabilirsiniz.

Ofis Taşıma Hizmeti İçin Talep Edilen Fiyatlar

Bursa ve ilçelerinde hizmet veren nakliye firması olarak gerçekleştirdiğimiz ofis taşıma hizmetlerinde talep ettiğimiz fiyatların ekonomik olması ve bu sayede müşterilerimizi memnun etmeyi planlıyoruz. Bu fiyatlarımızın belirlenmesi ekspertizimizin yaptığı inceleme esnasında gerçekleşiyor. Fiyatın belirlenmesinde taşınacak eşya sayısı ve ofisin taşınacağı adresin mesafesi göz önünde bulunduruluyor. Eşyaların çok fazla olması durumunda taşıma işlemi için fazladan personel kullanmak gerektiğinden fiyatta artış görülebiliyor.